دریافت فایل خام پاسخنامه

IMAGE

    شیوه دریافت فرم پاسخنامه برای امتحانات مجازی            

برگزاری همایش «نقش حوزه و دانشگاه در بصیرت افزایی»

 

همایش نقش حوزه و دانشگاه در بصیرت افزایی در سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی میلاد گلستان برگزار شد.

 

در روز دوشنبه 2 دیماه ساعت 9 صبح همایش «نقش حوزه و دانشگاه در بصیرت افزایی» در محل سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی میلاد گلستان برگزار گردید. این همایش به همت دانشگاهها و حوزه های علمیه خواهران و برادران شهرستان مینودشت به مناسبت دهه بصیرت و روز وحدت و دانشگاه انجام گرفت. مدعوین این همایش روسای دانشگاهها، حوزه های علمیه و ادارات شهرستان و همچنین دانشجویان، طلاب و اساتید دانشگاهها و حوزه های علمیه منطقه بودند.

این همایش با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران شروع شد و سپس ریاست موسسه آموزش عالی میلاد گلستان آقای دکتر تقوی ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از حضار و مسئولین گفت : هدف از این گردهمایی و همایش دو موضوع گرامیداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه  و همینطور گرامیداشت هفته بصیرت می باشد.

ایشان وحدت حوزه و دانشگاه را از برجسته ترین پیامدهای انقلاب اسلامی دانسته و آن را از ابتکارات امام خمینی (ره) عنوان نمودند. ایشان همچنین تنها راه نجات جامعه را پیشرفت علم و تکنولوژی به موازات رشد اخلاق و معنویات در جامعه برشمردند.دکتر تقوی بصیرت افزایی را یکی از ضروریات جامعه دانسته و گفت : با توجه به حساسیت های موجود کشور به واسطه انتخابات پیش رو هوشیاری و آگاهی شرایط اساسی بقای امنیت و بازماندن راه پیشرفت و تعالی را به همراه خواهد داشت.ایشان همچنین حوزه و دانشگاه را دو رکن اساسی و موثر در بصیرت افزایی برشمردند.

 

 

در ادامه و پس از پخش کلیپ از سخنران مقام معظم رهبری در زمینه بصیرت در جامعه حجت الاسلام والمسلیمن حسینی امام جمعه محترم شهرستان مینودشت به سخنرانی پیرامون نقش بصیرت در سیره پیامبر اکرم(ص) و ائمه معصومین (ع) پرداختند.

 

 

پس از سخنرانی امام جمعه محترم حضرت حجت الاسلام دکتر عراقی ریاست محترم دانشگاه مذاهب اسلامی واحد گنبد به جایگاه سخنران آمدند و در باب اهمیت بصیرت در حوزه های دینی، اخلاقی و سیاسی صحبت نمودند.

 

 

در انتهای مراسم سخنران محوری این همایش جناب سرهنگ فدایی معاونت سیاسی سپاه نینوا استان گلستان به صحبت در رابطه با مسائل روز کشور و تحولات منطقه پرداختند و این اتفاقات را در سه سطح مورد بررسی و تحلیل قرار دادند و راهبرد مقاومت را تنها راه نجات در مقابل شیطنت های دشمنان عنوان نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حدیث

امام مهدی (سلام الله علیه) : أكثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجيلِ الفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. براى تعجيل در فرج بسيار دعا كنيد، كه مايه گشايش در كار شما است. كمال الدّين - ص 485

آمار سایت

868974
امروز
دیروز
ماه گذشته
1473
1352
24371

امروز: یکشنبه، 15 تیر 1399

تمامي حقوق مطالب براي مؤسسه آموزش عالي ميلاد گلستان محفوظ است