کارگاه آموزشی توانمندسازی در مقابل آسیب های اجتماعی برگزار شد

IMAGE

    کارگاه آموزشی « توانمندسازی اساتید و دانشجویان در مقابل آسیب های اجتماعی » در روز چهارشنبه 14 آذر ماه در محل سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی میلاد گلستان برگزار گردید. این کارگاه به جهت آشنایی اساتید و دانشجویان با آسیب های شبکه های اجتماعی و راهکارهای مقابله با...

برگزاری همایش دانشگاه و فرهنگ کارآفرینی

IMAGE

  همایش « دانشگاه و فرهنگ کارآفرینی » در محل سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی میلاد گلستان برگزار گردید. این همایش به مناسبت هفته کارآفرینی توسط موسسه آموزش عالی میلاد گلستان و با همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان فنی و حرفه ای و مدیریت کتابخانه های عمومی...

برگزاری همایش «دانشگاه و فرهنگ کارآفرینی»

IMAGE

  همایش «دانشگاه و فرهنگ کارآفرینی»   با حضور  جناب آقای دکتر مازندرانی مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، جناب آقای حسینی طلب مدیرکل محترم سازمان فنی و حرفه ای استان، جناب آقای دکتر غفاری ریاست محترم پارک علم و فناوری استان، جناب آقای طباطبایی...

برگزاری همایش دانشگاه و فرهنگ کارآفرینی

 

همایش « دانشگاه و فرهنگ کارآفرینی » در محل سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی میلاد گلستان برگزار گردید.

این همایش به مناسبت هفته کارآفرینی توسط موسسه آموزش عالی میلاد گلستان و با همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان فنی و حرفه ای و مدیریت کتابخانه های عمومی شهرستان مینودشت و با حضور پر رنگ اساتید، دانشجویان، کارآفرینان،  شهروندان و روسای ادارات شهر مینودشت در روز دوشنبه 27 آبان ماه برگزار شد.

در ابتدای مراسم و پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش کلیپ سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در زمینه شعار سال و ضرورت اقدام در جهت کارآفرینی، آقای دکتر عقیل تقوی ریاست مؤسسه آموزش عالی میلاد گلستان به عرض خیر مقدم پرداختند و در خصوص نهادینه شدن فرهنگ کارآفرینی و اهمیت آن سخنانی را تشریح نمودند. دکتر تقوی هدف از این همایش را ترویج فرهنگ کارآفرینی در جامعه عنوان کردند.

در ادامه آقای عبدالرحیم کرد افشار از کارآفرینان نمونه شهرستان مینودشت در رابطه با مراحل کارآفرینی و روحیه فرد کارآفرین صبحت نمودند.

آقای سیدرضا طباطبایی فرماندار محترم شهرستان مینودشت به عنوان یکی از سخنرانان محوری این همایش در خصوص اهمیت استفاده از ظرفیت های موجود در زمینه کارآفرینی در عرصه های مختلف پرداخته و گفتند که امید مهم ترین عامل در رسیدن به نتیجه در مسیر کارآفرینی است.

در ادامه ی این همایش آقای دکتر مازندرانی مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان به ایراد سخنرانی در زمینه کارآفرینی و اهمیت و جایگاه کارآفرین پرداخته و در رابطه با تسهیلات و برنامه های تشویقی و حمایت هایی که به این موضوع اختصاص یافته صحبت نمودند.

سپس آقای دکتر آیدانی معاونت محترم پارک علم و فناوری استان گلستان هم با اشاره به فراهم آمدن زیرساخت های فناوری در جامعه و تاثیر تکنولوژی بر زندگی مردم به استفاده از این ظرفیت ها در قالب شرکت های استارت آپی و نمونه های موفق آن در سطح کشور و استان اشاره نمودند.

در انتهای این همایش با حضور سخنرانان محوری در جایگاه به پرسش و پاسخ با حضار پرداختند و پس از آن با اهدای جوایزی از کارآفرینان نمونه شهرستان تقدیر بعمل آمد.

در حاشیه این همایش نمایشگاه کتاب با موضوع کارآفرینی و همینطور غرفه ها صنایع دستی راه اندازی گردید. نکته قابل توجه اینکه استقبال بی نظیری از این همایش توسط دانشجویان و اساتید بود.

 

 

روابط عمومی موسسه میلاد گلستان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حدیث

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

آمار سایت

695972
امروز
دیروز
ماه گذشته
19
984
15413

امروز: شنبه، 23 آذر 1398

تمامي حقوق مطالب براي مؤسسه آموزش عالي ميلاد گلستان محفوظ است