تودیع و معارفه مسئول حراست مؤسسه آموزش عالی میلاد گلستان

IMAGE

    آیین تودیع و معارفه مسئول حراست مؤسسه آموزش عالی میلاد گلستان با حضور آقای باقری نماینده مرکز حراست وزارت عتف در امور مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی و غیرانتفاعی استان گلستان، ریاست مؤسسه آموزش عالی میلاد گلستان، کارکنان و جمعی از اساتید و دانشجویان این مؤسسه در روز...

تمدید زمان انتخاب واحد ترم مهر سال 99-98

IMAGE

      به اطلاع دانشجویان محترم میرساند که زمان انتخاب واحد ترم مهر 99-98 تا مورخ 98/6/31 تمدید شد. دانشجویان محترم می توانند تا تاریخ فوق نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.     «  واحد آموزش  »      

اطلاعیه انتخاب واحد ترم مهر سال تحصیلی 99-98

IMAGE

      قابل توجه دانشجویان محترم، با توجه به پیگیری های مکرر موسسه جهت انجام امور مربوط به انتخاب واحد نیمسال اول 99-98، عواقب ناشی از عدم انتخاب واحد به عهده ی دانشجو می باشد.        

تسلیت ماه محرم

IMAGE

      عالم همه محو گل رخسار حسین است ، ذرات جهان درعجب از کار حسین است . دانی که چرا خانه ی حق گشته سیه پوش ، یعنی که خدای تو عزادار حسین است آبروی حسین به کهکشان می ارزد ، یک موی حسین بر دو جهان می ارزد ، گفتم که بگو بهشت را قیمت چیست ، گفتا که حسین بیش از آن می ارزد   روابط...

امور فارغ التحصیلان

IMAGE

        با احترام به اطلاع کلیه دانشجویان محترم میرساند  کلیه امور مربوط به فارغ التحصیلی دانشجویان بعد از تاریخ 5 مهرماه و در روز های دوشنبه و چهارشنبه انجام می گردد .      

دیدار با فرماندار محترم شهرستان مینودشت به مناسبت هفته دولت

 

 

به مناسبت هفته دولت ریاست مؤسسه آموزش عالی میلاد گلستان به همراه کارکنان و جمعی از اساتید این مؤسسه با فرماندار محترم شهرستان مینودشت جناب آقای طباطبایی دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار جناب آقای دکتر عقیل تقوی ریاست محترم مؤسسه آموزش عالی میلاد گلستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفتند.

در ادامه این دیدار یکی از اساتید مؤسسه آموزش عالی میلاد گلستان در رابطه با آسیب های اجتماعی و تاثیر آموزش عالی در حل و کاهش این آسیب های صحبت کرد.

فرماندار محترم شهرستان مینودشت جناب آقای طباطبایی هم در ابتدای سخنان خود ضمن عرض خیرمقدم به نقش دانشگاه ها در رتبه فرهنگی یک جامعه و کشور اشاره کردند .

در انتهای این دیدار ریاست محترم موسسه با اهدای لوحی از زحمات جناب آقای طباطبایی تقدیر و تشکر نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حدیث

امام صادق (سلام الله علیه) : صَلاةُ مُتَطَيِّبٍ أفضَلُ مِن سَبعينَ صَلاةً بِغَيرِ طيبٍ. نماز شخص خوشبو برتر از هفتاد نماز بدون بوى خوش است. الصلاة: ص 51 ح 148

آمار سایت

654189
امروز
دیروز
ماه گذشته
47
260
24535

امروز: پنج شنبه، 28 شهریور 1398

تمامي حقوق مطالب براي مؤسسه آموزش عالي ميلاد گلستان محفوظ است