برگزاری جلسه هم اندیشی اساتید با ریاست موسسه

IMAGE

      جلسه هم اندیشی اساتید موسسه آموزش عالی میلاد گلستان با ریاست موسسه و کارکنان به مناسبت آغاز ترم تحصیلی جدید در روز چهارشنبه 30 بهمن ماه در محل سالن اجتماعات این مؤسسه برگزار گردید. در این جلسه پیرامون موضوع کیفیت بخشی به آموزش در طول ترم آتی بحث و تبادل نظر شد.  ...

برگزاری جلسه هم اندیشی موسسات اموزش عالی استان گلستان

IMAGE

      جلسه هم اندیشی موسسات اموزش عالی استان گلستان به ریاست دکتر عقیل تقوی در روز یکشنبه ۲۰ بهمن در موسسه اموزش عالی حکیم جرجانی برگزار گردید.                 روابط عمومی موسسه آموزش عالی میلاد گلستان ./      

تمدید مهلت انتخاب واحد ترم بهمن

IMAGE

    قابل توجه دانشجویان محترم با توجه به تعطیلات پیش رو، انتخاب واحد ترم بهمن 98 تا روز پنج شنبه 24 بهمن تمدید شد. واحد اموزش./

بیانیه موسسه آموزش عالی میلاد گلستان به مناسبت هفته قوه قضاییه

 

 

 

«بسمه تعالی»

 

«لَقَدْ أَرْسَلْنَا رُسُلَنَا بِالْبَیِّنَاتِ وَأَنزَلْنَا مَعَهُمُ الْکِتَابَ وَالْمِیزَانَ لِیَقُومَ النَّاسُ بِالْقِسْطِ» (سوره حدید- آیه 24)

«یکی از اهداف ارسال پیامبران الهی و نیز مهمترین مسئولیت ایشان ایجاد و اقامه قسط و عدالت در جامعه است»

 

قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمودها و ارشادات مقام معظم رهبری به عنوان رکن اساسی نظام، مسئولیت خطیر وحساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده دار است.

 

دستگاه قضا با بهره جستن از شرع مقدس اسلام دستاوردهای شگرفی را در زمینه های تدوین لوایح قضائی ، کاهش اطاله دادرسی، پیشگیری از وقوع جرم، اصلاح مجرمان ، احیای حقوق عامه وگسترش آزادیهای مشروع برداشته است.

 

کار و تلاش در عرصه احقاق حق مظلومان و عدالت گستری ، خدمتی است بس ارزشمند و ستوده و آنگاه که این خدمت سترگ در مسیر خدایی و مطابق با احکام و تعالیم دین مبین اسلام باشد.

 

بی‌تردید موسسه آموزش عالی میلاد گلستان همواره بر تعامل منطقی و همکاری با آن قوه محترم اصرار و تاکید نموده و معتقدیم که بدون همکاری و همیاری صمیمانه و هماهنگی کامل فیمابین و مسئولین معزز و معظم دادگستری منطقه  ایجاد و یا توسعه چتر حمایتی شما بزرگواران عدل و قسط قابل تصور نیست.

 

در هفته قوه قضاییه که حسن ختام آن با سالروز شهادت شهید مظلوم آیت ا... دکتر بهشتی معمار قضایی عدلیه مصادف گردیده است امید داریم در انجام این خدمت مقدس موفق و کوشا باشید و موفقیت و تاییدات الهی بیش از پیش شما را در مسیرخدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم (عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) از خداوند سبحان مسالت داریم.

روابط عمومی موسسه آموزش عالی میلاد گلستان

 

 

حدیث

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

آمار سایت

757944
امروز
دیروز
ماه گذشته
103
672
35431

امروز: پنج شنبه، 01 اسفند 1398

تمامي حقوق مطالب براي مؤسسه آموزش عالي ميلاد گلستان محفوظ است