بازه زمانی درخواست واحد کارآموزی ترم مهرماه

IMAGE

    دانشجویان که در ترم جاری دروس پروژه و کارآموزی را اخذ می نمایند می بایست در اسرع وقت ( تا 12 مهر 1398) نسبت به تکمیل فرم کاراموزی و انتخاب موضوع پروژه اقدام نمایند.      

اعلام زمانبندی انتخاب واحد ترم مهر 98

IMAGE

    انتخاب واحد ترم مهراز تاریخ 98/6/2 لغایت 98/6/15 و تاریخ حذف و اضافه 98/7/13 لغایت 98/7/15 انجام می پذیرد .   دانشجویان متقضی وام دانشجویی همزمان با انجام انتخاب واحد به قسمت مالی مراجعه نمایند .   شروع کلاسهای ترم مهر از مورخه 98/6/30 می باشد .      

پیام تبریک غدیر

IMAGE

        سلام بر غدیر، سلام بر سرنوشت رقم خورده تاریخ، سلام بر چشمه همیشه زلال، سلام بر مولا علی بن ابیطالب- علیه السلام- و چه بهتر است بگوییم: «سلام بر مولا امیرالمومنین- علیه السلام- » زیرا که لقب خاص اوست زیرا این لقب را خداوند تعالی به ایشان عطا فرمودند. سلام بر...

تمدید مهلت اخذ واحد کارآموزی

IMAGE

    قابل توجه دانشجویان محترم مهلت اخذ دریافت واحد کارآموزی تا تاریخ 98/04/31 تمدید شد .        

دانشجویان محترم رشته عمران

IMAGE

    قابل توجه دانشجویان محترم رشته عمران که واحد کارورزی 1 و کارورزی 2 در چارت درسی آنها موجود است، با توجه به اینکه واحد کارورزی 1 و 2 هم زمان قابل ارائه نمی باشد، در جهت جلوگیری از مشکلات فارغ التحصیلی دانشجویان عزیز، افرادی که موفق به اخذ واحد کارورزی 1 نشده اند تا تاریخ...

برگزاری جشن بزرگداشت مقام معلم و استاد در موسسه میلاد گلستان

 

طبق روال هر ساله در روز 12 اردیبهشت ماه و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، موسسه آموزش عالی میلاد گلستان بر آن شد تا با برپایی جشنی از مقام والای معلم و استاد تجلیل به عمل آورد.

در همین راستا این موسسه در روز پنج شنبه مورخ 98/2/12 در ساعت 17 مراسمی با همین موضوع با همت ریاست و کارکنان موسسه آموزش عالی میلاد گلستان و با حضور اساتید و خانواده های ایشان در محل سالن اجتماعات این برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم پس از قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای دکتر تقوی ریاست موسسه ضمن خیرمقدم به میهمانان و حاضرین، در جملاتی به تشریح جایگاه آموزش، معلم و استاد پرداختند.

سخنران اصلی در این مراسم جناب آقای دکتر ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری و عضو محترم هیأت موسس موسسه میلاد گلستان بودند که ایشان نیز پس از خیرمقدم به جایگاه رفیع معلم و استاد اشاره داشتند و گفتند که با تمام مسئولیت هایی که در طول خدمت داشتم بالاترین افتخارم داشتن مقام معلم بوده است که امیدوارم با این همین جایگاه بازنشسته شوم.

در ادامه مراسم هنرمند توانمند جناب آقای شاه علی به اجرای سرود و مسابقه پرداختند و در انتهای مراسم به نشان سپاس تندیس هایی با منقش به آرم موسسه آموزش عالی میلاد گلستان به اساتید حاضر اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حدیث

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

آمار سایت

642587
امروز
دیروز
ماه گذشته
75
843
26959

امروز: جمعه، 01 شهریور 1398

تمامي حقوق مطالب براي مؤسسه آموزش عالي ميلاد گلستان محفوظ است