دریافت فایل خام پاسخنامه

IMAGE

    شیوه دریافت فرم پاسخنامه برای امتحانات مجازی            

برگزاری جشن بزرگداشت مقام معلم و استاد در موسسه میلاد گلستان

 

طبق روال هر ساله در روز 12 اردیبهشت ماه و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، موسسه آموزش عالی میلاد گلستان بر آن شد تا با برپایی جشنی از مقام والای معلم و استاد تجلیل به عمل آورد.

در همین راستا این موسسه در روز پنج شنبه مورخ 98/2/12 در ساعت 17 مراسمی با همین موضوع با همت ریاست و کارکنان موسسه آموزش عالی میلاد گلستان و با حضور اساتید و خانواده های ایشان در محل سالن اجتماعات این برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم پس از قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای دکتر تقوی ریاست موسسه ضمن خیرمقدم به میهمانان و حاضرین، در جملاتی به تشریح جایگاه آموزش، معلم و استاد پرداختند.

سخنران اصلی در این مراسم جناب آقای دکتر ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری و عضو محترم هیأت موسس موسسه میلاد گلستان بودند که ایشان نیز پس از خیرمقدم به جایگاه رفیع معلم و استاد اشاره داشتند و گفتند که با تمام مسئولیت هایی که در طول خدمت داشتم بالاترین افتخارم داشتن مقام معلم بوده است که امیدوارم با این همین جایگاه بازنشسته شوم.

در ادامه مراسم هنرمند توانمند جناب آقای شاه علی به اجرای سرود و مسابقه پرداختند و در انتهای مراسم به نشان سپاس تندیس هایی با منقش به آرم موسسه آموزش عالی میلاد گلستان به اساتید حاضر اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حدیث

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

آمار سایت

868856
امروز
دیروز
ماه گذشته
1355
1352
24371

امروز: یکشنبه، 15 تیر 1399

تمامي حقوق مطالب براي مؤسسه آموزش عالي ميلاد گلستان محفوظ است